יצירת קשר טלפוני:
ימים א'-ה' - 08:00-18:00
יום שישי וערב חג: 08:00-13:00

טל- 077-5147050

פקס-077-5147060


נייד אוהד - 053-3511111

ניתן לשלוח הודעת WhatsApp

השימוש באתר לצורך הצעות מחיר

בלבד , להזמנות  בנוסף לבקשה

באתר יש ליצור קשר טלפוני.

 

לשמירת הכמויות בבחירת

המוצרים יש ללחוץ "עדכן" .

לקבלת מחירי הפריטים יש לשלוח את בחירתכם ותענו בהקדם האפשרי.

-------------------------------------
 

דף הבית >> הקמת אוהלים לאירועים

בין אם אתם מתכננים אירוע פרטי חורפי ובין אם אתם אמונים על הפקת אירוע עסקי שאמור להיערך בקיץ הקרוב, הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לעשות הוא לדאוג לא רק להנאה של האורחים שלכם אלא גם לביטחון האישי שלהם במהלך האירוע. נכון, אף אחד לא באמת מעוניין לחשוב על כך שלאחד מהמוזמנים שלו ייגרם נזק כלשהו במהלך האירוע אבל במידה ומעוניינים למנוע את הסכנות, חשוב בהחלט לקחת אותן בחשבון. בנקודה הזו בדיוק נכנסים לתמונה אנשי המקצוע של חברת גושן, שמתמחים בהשכרה, בהקמה ובפירוק של אוהלים לאירועים.

על אילו סכנות מדובר?

באופן עקרוני במהלך אירוע שנערך תחת כיפת השמיים האורחים באירוע נמצאים בסכנת התייבשות. עם זאת, מאחר ורוב הסיכויים שכבר החלטתם שעבור האירוע שלכם אתם מתכוונים להקים אוהל לתפארת, הרי שהסכנה הזו ככל הנראה לא תהיה מנת חלקם של המוזמנים שלכם. מעבר לכך, מדובר על סכנת קריסה. לפני מספר חודשים התמוטט אוהל ענק שהוקם על ידי משפחה בדרום הארץ על קרוב למאה וחמישים אורחים שהגיעו על מנת להשתתף בחתונה של בת המשפחה עם בחיר ליבה. בחקירת האירוע במהלכו נפצעו כמה עשרות אנשים, התברר שהאוהל הוקם שלא לפי התקנות הבטיחותיות וכי הציוד בו נעשה שימוש היה מאולתר ולא מקצועי. אם אתם לא מעוניינים שמקרה מעין זה, שמתרחש מספר פעמים בשנה בכל רחבי הארץ, יקרה גם באירוע שלכם, זה הזמן להכיר את המקצוענים של חברת גושן, החברה המובילה בישראל להשכרת ציוד לאירועים.

נעים להכיר

חברת גושן פועלת כעסק משפחתי כבר קרוב לשלושה עשורים. החברה נוסדה אי שם בשנת 1986 ובתחילת דרכה סיפקה שירותי קייטרינג לקהל הרחב. לאחר שאנשי המקצוע של החברה צברו ניסיון רב בתחום הפקת האירועים ולאחר שחשו כי הביקוש לחברה אחת שתרכז את כל השירותים הרלוונטיים תחת קורת גג אחת גבוה במיוחד, החלה לעסוק בתחום של השכרת ציוד ופתרונות הצללה לאירועים לרבות הקמת אוהלים לאירועים. כיום מתגאים קברניטי החברה בכך שחברת גושן מהווה את חוד החנית של התחום ומדי שנה מצליחים להעלות את רף המקצועיות בכמה סנטימטרים אם לא בכמה מטרים נוספים. המומחים בתחום יכולים לדווח כי כיום כשמדברים על חברה מקצועית מובילה שמספקת שירות השכרת אוהלים לאירועים, מתכוונים לרוב לחברת גושן.

מה כולל השירות של חברת גושן בתחום האוהלים לאירועים?

השירות המקצועי של חברת גושן כולל ייעוץ מקדים שבו יסייעו לכם המומחים של החברה לבחור את הדגם המתאים ביותר עבור האירוע שלכם מבין מגוון הדגמים השונים הקיימים. בין היתר מדובר למשל על אוהלים פתוחים לאירועים קטנים אך החברה מחזיקה גם במגוון של אוהלים סגורים וחורפיים שמתאימים לאירועים רבי משתתפים. לאחר מכן אנשי צוות ההקמה יגיעו למקום על מנת לבחון את תנאי השטח וביום האירוע יקימו מבעוד מועד את האוהל בו בחרתם. לאחר שהאירוע יסתיים ואחרון המוזמנים ישוב לביתו, יגיעו אנשי הצוות של חברת גושן, יפרקו את האוהל וישנעו אותו אחר כבוד למחסני החברה.

חברת גושן - מקצועיות, אמינות וניסיון

חשוב לציין כי הקמת אוהלים לאירועים היא משימה שיש להתייחס אליה במלוא הרצינות. ישנן תקנות מיוחדות בתחום וישנם חוקים חשובים שמתייחסים לאופן ההקמה, לעומק היתדות, לחומרי הגלם מהם מיוצר האוהל ועוד. כחברה שמתמחה בתחום של הקמת אוהלים לאירועים, חברת גושן מקפידה לעבוד לפי כל הנחיות הבטיחות ולפי כל התקנים האירופאיים והישראלים המחמירים ביותר בתחום. במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים, להתעניין בנוגע לשירות השכרת הציוד של חברת גושן שכולל בין היתר השכרת ריהוט לאירועים, השכרת גופי חימום והשכרת כלי הגשה וכלי אוכל, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר בהקדם עם המומחים של חברת גושן ולקבל מענה ממוקד, מקצועי ומסור.


 
 
   
 
גושן השכרת ציוד לאירועים

כתובת: כפר פינס
פקס: 077-514-70-60
דוא"ל: info@gsn.co.il
 
כל הזכויות שמורות לגושן השכרת ציוד לאירועים 2017

עיצוב האתר: רותםבר סטודיו , מקודם ע״י ecpm  קידום אתרים
   
לייבסיטי - בניית אתרים