יצירת קשר טלפוני:
ימים א'-ה' - 08:00-18:00
יום שישי וערב חג: 08:00-13:00

טל- 077-5147050

פקס-077-5147060


נייד אוהד - 053-3511111

ניתן לשלוח הודעת WhatsApp

השימוש באתר לצורך הצעות מחיר

בלבד , להזמנות  בנוסף לבקשה

באתר יש ליצור קשר טלפוני.

 

לשמירת הכמויות בבחירת

המוצרים יש ללחוץ "עדכן" .

לקבלת מחירי הפריטים יש לשלוח את בחירתכם ותענו בהקדם האפשרי.

-------------------------------------
 


ציוד לאירועים

ציוד לאירועים - חגיגה שכולם אוהבים

בני האדם תמיד אהבו לחגוג. ככה זה, כשיש לנו סיבה טובה, ולעתים בלי סיבה ממשית, אנחנו אוהבים להיאסף יחד עם חברים ובני משפחה ולחגוג. בשחר האנושות זה התבטא בארוחה מסביב למדורה ומאוחר יותר זה הפך לארוחות מפוארות ומשתים גדולים. היום, כשאנחנו חושבים על אירועים, אנחנו מדברים בעיקר על ארוחות משפחתיות, חגיגות יום הולדת או פשוט מפגש בחגים, וכמובן – אירועים גדלים יותר כמו חתונה בחצר הבית וכדומה.

אחד הדברים הכי חשובים להצלחה של אירוע הוא ציוד לאירועים. אירוע טוב מבוסס על ארגון חכם מראש ותכנון של אופי האירוע, המזון שיוגש והפעילות שתוצע לאורחים. כל אחד מהדברים האלו דורש ציוד להשכרה לאירועים שמתאים לו והאופי שבו תיערכו לאירוע, עם ציוד להשכרה מתאים, הוא מה שיכול להפוך את האירוע שלכם למוצלח במיוחד, או חס וחלילה, לכשלון.

ציוד לאירועים מחברת גושן

חברת גושן עוסקת בתחום השכרת ציוד לאירועים מזה עשור וצברה נסיון רב בנוגע לפתרונות ציוד לאירועים מסוגים שונים. היתרון הגדול של השכרת ציוד לאירועים אצלנו היא שתוכלו לקבל את הפתרון השלם ביותר עבור האירוע שלכם. למה שתצטרכו לעבוד עם כמה ספקים שונים, אחד לפינות ישיבה ואחד לכלי המטבח, למשל? אנחנו נספק לכם את כל הציוד לאירועים הדרוש לכם, החל מכלי הגשה יוקרתיים ויפים, דרך מוצרי טקסטיל (מפיות, מפות שולחן וכדומה), דרך פינות ישיבה אלטרנטיביות ורגילות, כך שתוכלו לדעת שאתם מקבלים את כל הציוד שלכם דרך מקור אחד, אמין ובטוח.

יתרונות ההשכרה של ציוד לאירועים

לערוך אירועים זו חוויה מהנה מאוד. אתם זוכים לשבת עם החברים ובני המשפחה, לחלוק ארוחה טובה, לשתות יין טוב או משקאות אחרים ובעיקר לדבר, לצחוק ולהנות יחד. אבל לאדם שמארגן את האירוע מדובר גם בכאב ראש לא קטן. יש הרבה מאוד דברים לארגן ולהתעסק בהם לפני, במהלך ואחרי האירוע, במיוחד ארגון הציוד. השכרת ציוד לאירועים פותרת אתכם מכל זה. אנחנו נביא את כל הציוד הדרוש לכם, לפי הצרכים שלכם, לפני האירוע, ונדאג לאסוף אותו לאחר האירוע. כך נחסוך מכם גם הצורך להתעסק בניקיונות וסידור אחרי האירוע, ותוכלו להנות מהאירוע בראש שקט.


 
 
 
   
 
גושן השכרת ציוד לאירועים

כתובת: כפר פינס
פקס: 077-514-70-60
דוא"ל: info@gsn.co.il
 
כל הזכויות שמורות לגושן השכרת ציוד לאירועים 2017

עיצוב האתר: רותםבר סטודיו , מקודם ע״י ecpm  קידום אתרים
   
לייבסיטי - בניית אתרים