072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

בר להשכרה לאירוע

אירוע מוצלח הוא כזה שכולל ברמן מקצועי שיודע לרקוח משקאות לפי בקשת האורחים או להגיש להם ממבחר משקאות אלכוהוליים מוכנים כמו בירות, וויסקי, וודקה ועוד. לכן, אם זה מקרי שבר להשכרה לאירוע, הוא אחד הפריטים המבוקשים ביותר בקרב מתכנני ומפיקי אירועים. בר להשכרה לאירוע מאפשר למקם ברמנים ואת המשקאות עצמם בצורה אסתטית ונוחה ולאפשר לחוגגים גישה קלה למשקאות האלכוהוליים החביבים עליהם. בר לאירוע הולך יחד עם הנושא של השכרת כלי הגשה לאירוע, משום שכל משקה מוגש בכוס בצורה אחרת. כמובן, גם אין לשכוח הצללות להשכרה לאירועים, שמאפשרות למקם את הבר גם במקום פתוח ולשמור על נוחיות השימוש בו גם באירועי קיץ.

הצללות להשכרה לאירועים

הצללות מאפשרות להגן על כל אלמנט באירוע מפני השמש, בין אם זה האורחים ובין אם הציוד הרב במקום. . למשל, בר להשכרה לאירוע כולל כוסות, ברזים וציוד רב שנמצא בו ויוצא ממנו אל האורחים וחוזר אליו לשטיפה, כמו גם פריטי מזון קטנים, פירות ועוד. יחד עם זאת הצללות להשכרה לאירועים לא משמשות רק לסוכך על בר להשכרה לאירוע. אם כבר משקיעים בהשכרת כלי הגשה לאירוע, כדאי שתהיה מעליהם הצללה כדי שלא יתחממו יתר על המידה

השכרת כלי הגשה לאירוע

השכרת כלי הגשה לאירוע הוא אחד הדברים ששום אירוע לא שלם בלעדיו. בעוד שאפשר להסתדר אולי עם מקרר אחד יותר או פחות ובר להשכרה לאירוע יכול להיות בגודל כזה או אחר, הרי שכלי הגשה חייבים להיות אחידים, לשמירה על אווירה אלגנטית ומכובדת ומעבר לכך, חייבים להיות הרבה מהם כדי שחלילה לא ייחסר במה להגיש את המזון ואת המשקאות. כדי לדעת מהי כמות כלי ההגשה  שאתם זקוקים לה באירוע שלכם (בדרך כלל יותר ממה שאתם חושבים) מומלץ להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום ועוסקת בהשכרת ציוד לאירועים. דוגמה לחברה כזו היא גושן השכרת ציוד לאירועים, שמציעה ללקוחותיה הצללות להשכרה לאירועים, בר להשכרה לאירוע וכל ציוד קטן כגדול וכמובן גם כלי הגשה מהודרים, שיאפשרו לאורחים לאכול, לשתות וליהנות מההסעדה האיכותית באירוע.

השכרת ברים לאירוע

אם יש משהו שעושה מצב רוח טוב בכל אירוע, זה אלכוהול ולא סתם אומרים "יין ישמח לבב אנוש" – צריכת אלכוהול במתינות גורמת למצב רוח טוב ומאפשרת לחוגגים להשתחרר וליהנות. השכרת ברים לאירוע מאפשרת לכם להעניק לאורחים את התחושה הזו ולהפוך את האירוע למושלם.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il