072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

השכרת כלי אוכל לאירועים

בסופה של ארוחת ערב משפחתית – מי שוטף את הכלים אצלכם? האם מי שהכין את הארוחה צריך לדאוג גם לחיסול? או שהמבשל או המבשלת דווקא זוכים לשבת ולנוח בשעה שמישהו אחר מרים את הכפפה? יש תורנות קבועה? או שמדיח הכלים החשמלי עושה את כל העבודה? קשה למצוא משפחות שבהן שטיפת הכלים אחרי האוכל אינו נושא מדובר או נמצא ברקע של וויכוחים תכופים. ומה קורה כאשר אירוע גדול מתקרב? מי יהיה אחראי על הורדה מהשולחן ושטיפת כל הכלים במקרה כזה?

ובכן, למרבה המזל לשאלה הזו ישנה תשובה קלה ופשוטה – חברת השכרת כלי אוכל לאירועים דואגת לכך בשבילכם. לא רק שמדובר באספקה של כלים נקיים ומצוחצחים להנאתכם ולהנאת האורחים שלכם, אלא באיסוף של הכלים המלוכלכים בסוף האירוע כך שאין צורך בתורנות מטבח או בהגרלה של צוות חיסול בין המשתתפים.

"גושן השכרת ציוד לאירועים" – כולל כל כלי המטבח הדרושים

חברת "גושן השכרת ציוד לאירועים" היא חברה משפחתית ותיקה העוסקת בהשכרת ציוד כולל לאירועים, השכרת כלים לאירועים, ריהוט לאירועים וכן בהובלה ובפינוי של כל הציוד והכלים. הערך המוסף של חברה שכזו הוא הקפדה יתרה על עמידה בזמנים ובפרטי ההזמנה, שמירה אדוקה על איכות הציוד ושלמותו, וכן ניסיון רב שנים של ארגון ותכנון אירועים, נסיון שהם שמחים להעמיד לרשות לקוחותיהם ובעלי האירועים.

בקטגוריית השכרת כלי אוכל לאירועים שניתן לראות בקטלוג המפורט של "גושן" באתר הבית שלהם ניתן למצוא מבחר רחב של כלי הגשה בעיצובים שונים; כלים מרכזיים למנות, עם או בלי מחממים השומרים על טמפרטורת המנה; מפות, מפיות ורנרים לשולחנות ולמזנונים; וכמובן כלי אוכל אישיים – כוסות וספלים, צלחות לכל המנות וסכו"ם מדגמים שונים. בנוסף יש ל"גושן" היצע של ציוד מטבח הכולל תנורים תעשייתיים, מייחמים, קדרות למרקים ופלטת שבת למעוניינים.

ציוד נוסף לאירועים כולל את כל צרכי הריהוט – כסאות ושולחנות, פינות ישיבה אלטרנטיביות וציוד משלים – פטריות חימום, מאווררים, אוהלים ופתרונות הצללה – הכל בהתאם לעונה, לסוג האירוע, לפני השטח ולגודל המקום.

תכנון "נקי" – בלי דאגות

תכנון אירוע פרטי בידיעה שאתם מתקשרים עם חברה מנוסה ואחראית שתדאג להשכרת כל הציוד, השכרת כלי הגשה ואירוח וכן לציוד המשלים, מאפשרת התרכזות בדברים החשובים באמת ולא בפרטים הקטנים. חשוב יותר שלא לשכוח להזמין אף אחד מבני המשפחה החשובים מאשר לדאוג לתיאום בין המפות למפיות. חשוב עוד יותר לשמח את חתן או כלת האירוע באירוע חגיגי ומתוקתק ולא לחשוב על הסדר והניקיון שאחרי.

"גושן השכרת ציוד לאירועים" יוכלו לעזור לכם לתכנן את האירוע שלכם לפי סוג האירוע, לפי העדפותיכם ולפי טעמכם ותקציבכם. הם ידאגו להגיע בזמן עם הציוד ברמה הגבוהה ביותר, ולצאת איתו אסוף ומלוכלך ולהשאיר חצר ריקה ומסודרת. כן, את תורנות המטבח הם ייקחו על עצמם. לכם נשאר רק ליהנות, לאכול טוב, ולא לשכוח לצלם.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il