072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

השכרת כלי הגשה

מתכננים אירוע פרטי בחצר, בגינה או בכל מקום אחר? אל תזניחו את הצד האסתטי של האירוע – את האופן שבו ייראה השטח ברגע שייכנס ראשון האורחים, את הצורה שבה יסתדרו השולחנות, הכסאות והמזנונים, את התאורה הנכונה, את המפות והמפיות התואמות, וכמובן את כלי האוכל הערוכים על השולחנות. מחקרים לגבי הקשר בין חוש הראייה לחוש הטעם מדברים כבר שנים על האופן שבו האסתטיקה תורמת להנאה מהאוכל, ובאופן דומה – הנאה אסתטית תהיה קשורה קשר עמוק להנאה של האורחים שלכם מהאירוע שבתכנונו ובביצועו השקעתם כל כך הרבה.

אל תסתכל בקנקן? – דווקא כן

באירוע חגיגי, זהו דווקא העיצוב שהאורחים ייחשפו אליו ברגע הראשון. לכן יש חשיבות גדולה לבחירת הצבעים למפות, למפיות, לרנרים ולסידורי הפרחים התואמים, להתאמת הכלים, לסידור המנות על השולחנות ולארגון מושך של שטח האירוע כולו. עיצוב האירוע הוא כה חשוב, עד שרבים מעדיפים לפנות לבעל מקצוע בתחום העיצוב לקראת אירוע חשוב, גם אם מדובר באירוע ביתי או משפחתי לא גדול. אבל לעיתים מספיק למצוא קרוב או קרובת משפחה עם טעם טוב, שיכולים להוסיף את הטאצ' הנדרש ולשדרג את האירוע שלכם לרמה של אולם אירועים או אירוע שמתוכנן ומופק על ידי צוות הפקה מקצועי. החוליה החסרה בפסיפס הארגוני היא כמובן הציוד עצמו, ואת החלק הזה ניתן לפתור בקלות עם פנייה לחברת השכרת ציוד לאירועים לצורך השכרת כלי הגשה, צלחות, כוסות וסכו"ם תואמים, וכמובן ציוד משלים – מפות ומפיות, כריות לפינות ישיבה ורנרים למזנונים.

כשמדובר באירוע חגיגי, כדאי שלא להתפשר על הצד האסתטי ולהקפיד מאוד על התכנון והביצוע. נכון שהאורחים באים לחגוג איתכם את שמחתכם וזה העיקר – המפגש החברתי, בילוי הזמן המשותף, והעונג שנגרם לחתן או לכלת השמחה. כן, וגם המתנות. אבל כשכל אלו מתרחשים בסביבה אסתטית ונעימה, עם ארוחה טעימה המוגשת בכלים נאים, הכל משתלב ביחד כזכרונות נעימים מערב ייחודי ומהנה.

ציוד לאירועים מבית "גושן השכרת ציוד לאירועים"

"גושן השכרת ציוד לאירועים" היא חברה משפחתית וותיקה להשכרת ציוד לאירועים, השכרת כלים לאירועים והשכרת ציוד משלים – השכרת מאווררים לאירועים קיציים, פטריות חימום לאירועים חורפיים, וכן אביזרי ריהוט וציוד ישיבה משלים. "גושן" היא חברה מקצועית הדואגת להובלת הציוד במועד ובמצב הטוב ביותר שאפשר, ולפינויו בסוף האירוע. השכרת כלי הגשה וכלי אוכל מחברה כמו "גושן" מאפשרת לבחור מתוך מבחר מגוון של כלים בעיצובים שונים ומותאמים, והצוות המנוסה של החברה ישמח לעזור ולייעץ לכם לגבי סוגי הצלחות שמתאימים זה לזה, הכוסות והספלים, איזה סט סכינים ומזלגות אנשים נוטים להעדיף ועוד כיוצא בזה. ניתן להתייעץ עם הצוות של "גושן" גם ביחס לצד האסתטי, למרות שיש המעדיפים לסמוך בנושא הזה על ייעוץ מקצועי או על טעם אישי. עם זאת, העובדה שהקטלוג השלם של "גושן" מתפרסם באינטרנט, מאפשרת לכם או למעצב/ת שלכם לעשות "שיעורי בית" ולהתרשם מהציוד ומהכלים ומאפשרויות הסידור וההצגה שלהם עוד בשלבים המוקדמים של תכנון האירוע.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il