072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

השכרת ריהוט לאירועים

ריהוט מהווה מרכיב חשוב ומרכזי בתכנון והפקה של כל אירוע. הטקסטורה, העיצוב, הצבעים וכמובן הנוחות, מהווים גורמים המשפיעים על איכות האירוע ועל ההנאה שמפיקים האורחים. ללא ספק, ריהוט הינו גורם מכריע בהצלחת החגיגה, הכנס, המסיבה או הארוחה  החגיגית. התאמת ריהוט לאירועים מחייבת הקדשת מחשבה מראש והתאמה לאופי האירוע, מספר המוזמנים, לתנאים הסביבתיים וכן לטעם האישי של עורך המסיבה והקו הסגנוני אשר הוא מעוניין להקנות לאירוע. גושן – השכרת ציוד לאירועים הינה חברה מקצועית ובעל ניסיון רב בתחום השכרת ריהוט לאירועים וזאת כחלק ממענה כולל ומקיף לכל הדרוש להפקת אירוע מוצלח ומרשים.

השכרת ריהוט לאירועים – יתרונות ושימושים

השכרת ריהוט לאירועים בידי חברה מקצועית כוללת כמה יתרונות ברורים בהם חיסכון בעלויות והסרת הדאגה לעיצוב מתחם האירוע וזאת בזכות שילוב מנצח בין הלקוח ובין צוות מעצבים ויועצים מומחים בעלי ידע ומחויבות ללא פשרות לענות על צרכי הלקוח ולספק עבורו את היכולת להגשים כל רעיון, חזון וחלום עיצובי ופרקטי. בחירה מושכלת של ריהוט לאירוע מביאה לידי ביטוי הבעה עצמית ומחשבה על נוחותם של האורחים. השכרת ריהוט לאירוח טוב שתתבצע מבעוד מועד ושתהיה מותאמת למספר המוזמנים וכן לאופיו של קהל, לדוגמא אם הקהל הינו מבוגר ברובו, הרי שנבחר בריהוט קלאסי, יציב ונוח וכאשר מדובר בקהל בראש צעיר יותר ואירוע באווירה של פסטיבל, הרי שנבחר בריהוט אלטרנטיבי וקליל הכולל פופים, פינות זולה וכו'.

 
 

שילוב ואיזון בין פרקטיקה ואסתטיקה

טיב הריהוט, נוחותו ואיכותו הינם בעלי השפעה מכרעת על הצלחת האירוע, ריהוט לאירועים מבית גושן – השכרת ציוד לאירועים מאפשרת בחירה רחבה ממגוון אפשרויות הכוללות: כיסאות ושולחנות תואמים, פתרונות הצללה שונים, כורסאות מפנקות ועוד.

כמה פרמטרים אשר חשוב להקדיש אליהם תשומת לב בעת בחירת ריהוט לאירוח הינם:
  • מומלץ כי הכיסאות והשולחנות יהיו חזקים, יציבים, מעוצבים ואסתטיים.
  • אירוע המתקיים בחיק הטבע חשוב שיכלול אמצעי הצללה אפקטיביים, או לחילופין אמצעי מיגון מפני רוח, גשם וקור.
  • שילוב נכון בין פרקטיקה ובין סטיילינג, לריהוט יש תפקיד שימושי בראש ובראשונה ולאחר מכן ניתן גם לשלב אותו בהתאם לסגנון האירוע.
  • ריהוט איכותי ובעל מרקמים וצבעים מגוונים, יכול לתרום לאווירה נעימה וחמימה.
גושן – השכרת ציוד לאירועים תשמח לשתף פעולה ולסייע לכם בתכנון של האירוע הבא שלכם. אנו נעמיד לרשותכם את הידע, הניסיון והיכולות המקצועיות שלנו וזאת תוך הענקת ליווי וייעוץ צמוד עם הלקוח במטרה להגשים עבורכם כל חלום לשם הצלחת האירוע.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il