072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

כלי אוכל להשכרה לאירועים

אחד הדברים הראשונים שבוחרים לקראת כל אירוע, הוא הקייטרינג. כל אירוע, נוצץ ככל שיהיה, לא מוצלח ללא מזון ברמה גבוהה, טעים ואסתטי שמוגש בו להנאת האורחים והמארחים. יחד עם זאת, מזון איכותי דורש גם כלי הגשה נאים וכאן נכנס לתמונה הנושא של כלי אוכל להשכרה לאירועים. חברות שמציעות כלי הגשה להשכרה לאירועים בדרך כלל מאפשרות ללקוחות לבחור מבין מגוון גדול של כלי אוכל להשכרה לאירועים, כדי להתאים את סוג הכלים לאירוע עצמו וכדי שהוא יכלול כלים יוקרתיים בעיצוב מהודר. חברה כמו גושן השכרת ציוד לאירועים מציעה גם השכרת שולחן לאירועים וכך מספקת ללקוחותיה מבחר פתרונות תחת קורת גג אחת ומאפשרת להם להפיק אירוע בלתי נשכח.

כלי הגשה להשכרה לאירועים

כאמור, יש סוגים שונים של כלי הגשה להשכרה לאירועים, שנבדלים זה מזה בעיקר בעיצוב שלהם ובחומרי הגלם מהם הם עשויים.  כלי אוכל להשכרה לאירועים יכולים להיות מפורצלן או מזכוכית, עגולים, מלבניים, או מרובעים. בנוסף,  כלי אוכל להשכרה לאירועים הם גם הכוסות והסכו"ם שמשכירים עבור האירוע וגם מביניהם ניתן לבחור את העיצוב בהתאם לטעם המארחים ואופי האירוע. רצוי לבצע באותה הזמנה גם השכרת שולחן לאירועים ולוודא כי כל הפריטים מתחברים יחד לאמירה אחת מתוחכמת  שהופכת את האירוע לחגיגה האלגנטית שחלמתם עליה כשהתחלתם לתכנן אותו.

השכרת שולחן לאירועים

השכרת שולחן לאירועים הולכת כאמור יד ביד עם כלי אוכל להשכרה לאירועים ויש לזכור כי שולחנות צריכים להיות לא רק מעוצבים ונאים, אלא עמידים מאוד. הכמות של כלי אוכל להשכרה לאירועים היא גדולה מאוד ולרוב כל שולחן כולל סטים של סכו"ם, סט צלחות מלא, קנקני שתיה, ספלים וכוסות וכמובן גם כלי הגשה להשכרה לאירועים שהם מאסיביים וגדולים דיו כדי להכיל את הארוחה על שלל המנות המוגשות בה. בנוסף, השולחנות צריכים להיות מרווחים ולאפשר אכילה ושיחה נוחים, תוך שמירה על המרחב האישי של כל סועד לצד האווירה האינטימית הנוצרת סביב שולחן האוכל.

השכרת ראנרים לאירועים    

השכרת ראנרים לאירועים היא עוד נישה של גושן השכרת ציוד לאירועים והיא מאפשרת לקשט כל שולחן ולהוסיף לעיצוב שלו. ראנרים הינם מפה מאורכת שניתן לפרוס מעל מפה בצבע דומה או שונה, או מעל שולחן ערום ולהעניק לו עיצוב עם טאץ' מיוחד. יש לבחור את הצבע והדוגמה של הראנר כך שישתלבו עם האווירה של האירוע והצבעים השולטים בו.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il