072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

כספת להשכרה לאירועים

אם בעבר היה נהוג להעניק מתנות פיזיות באירועים, הרי שכיום הנוהג הוא לתת לבעלי השמחה שקים או כסף מזומן וכך לסייע להם גם להחזיר את עלות האירוע וגם ליהנות ממתנה מפנקת לבחירתם האישית. בעקבות הנוהג הזה,  כספת להשכרה לאירועים היא אחד הדברים הבולטים ביותר שניתן למצוא בכל אירוע. כספת להשכרה לאירועים בדרך כלל ממוקמת באופן בולט בכניסה לאירוע, אך יש לבחור אותה דווקא בשל היכולת שלה לשמור על הכסף מכל משמר. לכן, כשאתם שוכרים ציוד לאירוע שלכם כמו מאוורר להשכרה לאירועים או ראנרים להשכרה לאירועים, זכרו שיש עוד אלמנטים מעבר לפן העיצובי והנוחות של האורחים ובחרו כספת איכותית באמת.

מאורר להשכרה לאירועים

מעבר לכספת להשכרה לאירועים, שהיא כאמור יותר פונקציונלית מדקורטיבית, ניתן למנות פריטים נוספים ברשימת השכרת הציוד שלכם שהשימוש בהם צריך להיות זורם וקל. למשל, מאורר להשכרה לאירועים, צריך להיות גדול ועוצמתי כדי לספק רוח נעימה לכל האורחים, בכל מקום שבו ישבו. בכל מקרה, חברה אמינה ומקצועית להשכרת ציוד תוכל לספק לכם  כספת להשכרה לאירועים, ראנרים להשכרה לאירועים ולמעשה כל מה שאתם זקוקים לו באירוע שלכם. דוגמה לחברה כזו היא גושן השכרת ציוד לאירועים, שמציעה ללקוחותיה קטלוג מוצרים ענק המכיל גם את הציוד הפונקציונלי וגם את הדקורטיבי ומאפשרת לכם להזמין מה שאתם אוהבים מבלי להתפשר.

ראנרים להשכרה לאירועים

דוגמה קטנה למה לא צריך להתפשר בו בהזמנה מגושן השכרת ציוד לאירועים, היא ראנרים להשכרה לאירועים. הראנר הוא כביכול פריט שולי אך למעשה, הוא יכול לחולל הבדל גדול והנחתו על שולחן האוכל משנה אותו מקצה לקצה, פשוטו כמשמעו. יחד עם זאת, חשוב גם לא להתפשר על ציוד כמו  כספת להשכרה לאירועים מאורר להשכרה לאירועים. אתם משקיעים כל כך הרבה באירוע שלכם – במוזיקה, באוכל ובאווירה – שאין שום סיבה שהציוד לא ישקף זאת ושכספת להשכרה לאירועים לא תעשה את עבודתה נאמנה בשמירה על הסכומים המכובדים שאתם מקבלים כאות תודה על השקעה שלכם.

שולחנות להשכרה לאירוע

שולחנות להשכרה לאירוע הם עוד פריט שנראה כביכול טריוויאלי אך למעשה הוא אחד מעמודי התווך של כל אירוע ברמה גבוהה. גושן השכרת ציוד לאירועים מציעה לכם מבחר שולחנות, עגולים, מרובעים, שולחנות בר גבוהים, שולחנות קפה נמוכים ועוד. המשותף לכולם הוא העמידות הרבה שהם מגלים גם לנוכח משקלים כבדים והעיצוב שלהם שמשתלב בטבעיות עם כל אווירה.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il