072-33-80-652

להצעת מחיר והזמנות:

מאמרים:

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

או התקשרו:
072-33-80-652

מצננים ומאווררים לאירועים

ישראל ידועה כמדינה חמה וכאחת כזו, הרי שאירועים המתקיימים בחיק הטבע או באולם מחייבים מענה לצינון האווירה בדמות מצננים ומאווררים. הנוחות של אורחי האירוע נמצאת בראש סדר העדיפויות של מארגן האירוע ולכן לא מומלץ לקוות ליום קריר ולסמוך על אלוהי מזג האוויר, אלא לוודא כי המוזמנים נמצאים באזור ממזוג וקריר, שכן לא היינו רוצים להיתקל הפרצופים מיוזעים אשר במהרה עלולים להפוך גם לחמוצים. רוב האירועים בישראל מתקיימים בעונות אביב והקיץ וחשוב להיערך לכך בהתאם ולהתמודד מבעוד מועד עם החום בצורה יעילה. הפתרון להבטחת אירוע נעים וקריר הינו פשוט וזמין: השכרת מצננים ומאווררים לאירועים אשר יספקו לכם משב רוח רענן ויבטיחו תחושה ואווירה קרירה ונעימה לאורך כל האירוע.

יעילות מקסימלית בעלויות משתלמות

מצננים ומאווררים לאירועים אמורים לספק יכולות גבוהות של קירור וזאת משום שמדובר במרחב גדול בו מתקיים האירוע. השכרת מצננים ומאווררים לאירועים תבטיח כי לא תיאלצו לשאת בהוצאות כבדות על הציוד היקר, אלא תוכלו להשכיר את הציוד האיכותי בעלויות משתלמות וליהנות מיתרונותיו הרבים אשר יתרמו ללא ספק להצלחת האירוע. גושן –השכרת ציוד לאירועים הינה חברה המתמחה במתן כל הציוד הדרוש להפקת אירוע מצליח ומרשים. אנו מספקים ללקוחותינו ציוד קירור, מיזוג ואוורור איכותי ויעיל אשר מתאים הן לחללים פתוחים והן לסגורים. אתם מוזמנים להתרשם משפע הדגמים של מאווררים עוצמתיים ואיכותיים אשר יבטיחו לכם לעבור את האירוע "בקוליות".
 
 

התאמה אישית ומקצועית לכל לקוח ואירוע

המאווררים מגיעים בגדלים שונים בהתאם לגודל המרחב ומדד הטמפרטורה. המאווררים והמצננים מקררים את סביבתם ומערבלים את האוויר כך שהקרירות מגיעה לכל פינה בחלל ומצננת אותו היטב. המצננים כוללים שימוש במים הנישאים באוויר ומקררים את טמפרטורת הגוף, מה שמתאים מאוד לפסטיבלים ומסיבות באוויר הפתוח ובחיק הטבע. גושן – השכרת ציוד לאירועים תשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם את אמצעי הקירור והמיזוג לכל אירוע. צוות המומחים שלנו הינו בעל ניסיון רב בהפקת אירועים מסוגים שונים ובמציאת פתרונות צינון ואוורור המותאמים לאופי האירוע, לשעה ביום ולמרחב בו מתקיים האירוע. אנו נשמח להעמיד לרשותכם את מגוון המוצרים ואת הציוד המתקדם והיעיל שלנו על מנת להפוך את האירוע שלכם למרענן "ולקולי" תרתי משמע.
 


גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111
info@gsn.co.il
כתובת: כפר פינס
טל: 072-33-80-652
פקס: 077-514-70-60

גושן השכרת ציוד לאירועים

053-3511111 | info@gsn.co.il  |  כתובת: כפר פינס  |  טל: 072-33-80-652  |  פקס: 077-514-70-60  |   דוא"ל: info@gsn.co.il